І. З чого починалася школа

Історія Плосківської школи розпочинається у далекому 1887 році. Тоді у селі Плоска відкрили церковнопарафіяльну школу, на утримання якої витрачалися мізерні кошти. Більшість дітей шкільного віку не мали змоги її відвідувати.
/Files/images/Церковнопарафіяльна школа, 1936 рік.jpg

1936 рік

З вересня 1939 року в селі Плоска почала працювати чотирикласна школа, де на 1 січня 1940 року навчалося 82 учні. Для малописьменних і неписьменних відкрили курси навчання грамоти. В селі був створений пункт видачі книжок.
У перші дні Великої Вітчизняної війни на рубежах біля села розгорнулись кровопролитні бої з фашистами. Після запровадження «нового порядку» загарбники спалили 45 будинків, закрили школу.
Після визволення рідного краю з попелу і руїн плосківчани відбудували рідне село. У 1994 році у с. Плоска відбулося відкриття початкової школи, приміщення якої було куплене в чеха Фурманика. За парти сіли всі діти села. У 1945-1946 навчальному році в школі здобували знання 48, а в1946-1947 навчальному році 60 дітей. Через відсутність великого приміщення заняття проводились в дві зміни. Але поступово школу забезпечили достатньою кількістю парт, столів, навчальних посібників. У школі почали працювати хоровий, рукодільний, спортивні гуртки. Першим вчителем був О. Попріха, а другим В. Козіцкий. У 1952 році школа стала семирічною.
/Files/images/1948 рік.jpg

1948 рік

/Files/images/1954 рік.jpg

1954 рік


10 вересня 1970 року посеред поля виросла нова красуня школа. Організатором і натхненником новобудови був голова колгоспу імені Кірова Стахим Сазонович Данильчук.

/Files/images/Стахим Сазонович Данельчук.jpg

Стахим Сазонович Данельчук

Не цурався школи Василь Трохимович Довгополий (голова колгоспу ім. Кірова, 1971-1979 роки).

/Files/images/Василь Трохимович Довгополий.jpg

Василь Трохимович Довгополий

Споруджували нову школу працівники міжколгоспбуду. Керівниками будови були Іван Степанович Шумський, Іван Микитович Вознюк. У будівництві школи брали участь і колгоспні мулярі Олександр Стрільчук, Григорій Гумеля, Сергій Сокаль, Василь Женевський. Їм допомагали Іван Ткач, Любов Цензура, Іван Кардаш, Марія Борецька, Любов Ільчук. Приміщення було розраховане на 320 місць.
1970 року школа гостинно відчинила двері перед дітьми. У 1970-1971 навчальному році тут здобувало освіту 197 учнів. Разом зі щасливими учнями поріг школи переступили вчителі: Дмитро Степанович Шевчук, Наталія Федорівна Кірдан, Надія Костянтинівна Гаврилюк, Галина Пилипівна Шевчук, Любов Трохимівна Петросюк, Раїса Максимівна і Павло Степанович Павлуні, Лідія Іванівна Огризко, Надія Федорівна Мирончук, Петро Васильович Трубка та інші. Першими керівниками навчального закладу були Шевчук Д.С., директор школи, та Кірдан Н.Ф., завуч школи -- гуманні, високоосвічені, чуйні, порядні люди, які для багатьох були надійними друзями та добрими наставниками.

/Files/images/Перший випуск, 1971 рік.jpg

Перший випуск, 1971 рік


ІІ. 70-90 роки ХХ століття

8 вересня 1970 року Постановою Ради міністрів СРСР схвалено Статут середньої загальноосвітньої школи, яким встановлювався єдиний режим освітніх закладів. Навчальний заклад мав назву "Плосківська восьмирічна школа", навчалися учні з 1 по 8 клас. Навчальний рік розпочинався 1 вересня, а закінчувався для учнів 1-7-х класів - 30 травня, 8-х - 10 червня; передбачався поділ навчального року на осінні, зимові, весняні і літні канікули.
Починає функціонувати шкільна бібліотека.
З вересня 1971 року у навчальному закладі відкривається група продовженого дня для учнів 1-3 класів (з вересня 1978 року - для учнів 4-5 класів, з вересня 1979 року - для учнів 6-7 класів).
1977 рік. У школу приходить новий керівник Мирослав Михайлович Пасічник. Молодий, завзятий,сповнений бажання працювати, він з першого дня став улюбленцем колективу.
З метою ознайомлення дітей з місцями бойової і трудової слави, економічним розвитком країни організовуються екскурсії до міст Львова, Бреста, Рівного, Києва.
1984 рік. Школа набирає ритму бурхливого життя. Колектив згуртувався, з’явились спільні інтереси; в особі вчителів можна було побачити не лише мудрих педагогів, а й талановитих акторів, співаків, танцюристів, а все тому, що штурвалом шкільного корабля впевнено керував Микола Васильович Женевський.
З червня 1985 року розпочинає свою роботу пришкільний оздоровчий табір для учнів.
У серпні 1989 року внесено зміни до Статуту навчального закладу: школу перейменовано з восьмирічної на неповну середню; навчаються діти з 1 по 9 клас (початкова школа - 1-4 класи, неповна середня школа - 5-9 класи).
З вересня 1993 року припинено роботу груп продовженого дня.
25 травня 1996 року. Настоятель Свято-Покровського храму с.Плоска отець Євген Андрощук освячує школу.

/Files/images/Освячення школи, 25.05.1996 року 2.jpg

/Files/images/Освячення школи, 25.05.1996 року.jpg

/Files/images/Освячення школи, 1996 рік.JPG

У квітні 1998 року внесено зміни до Статуту навчального закладу, назву закладу викладено у такій редакції: Плосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
1998 рік. Делегація у складі директора школи Женевського М.В., голови Плосківської сільської ради Письмака П.Л., депутата районної ради Ковальчука В.А. відряджається в Рівненську обласну раду з метою вирішення питання газифікації школи. Голова ради Корилкевич Б.М. надає кошти на виготовлення відповідної документації, оплату робіт щодо газифікації школи. Головою місцевого КСП (пізніше СВК ім.Лесі Українки) Женевським Р.В. виділяються кошти на закупівлю котлів, труб, на підведення природного газу до навчального закладу.

ІІІ. Наша школа у ХХІ столітті

Змінюються погляди на життя, по-новому починають оцінюватися історичні події, дається нова оцінка ролі тієї чи іншої історичної постаті. І, як наслідок, змінюються шкільні програми, підручники. Постає проблема оновлення матеріально-технічної бази школи, розпочинається робота з естетичного оформлення навчальних кабінетів, коридорів тощо.
Значну підтримку у вирішенні господарських та інших проблем школи упродовж багатьох років навчальний заклад отримує від голови СВК ім. Лесі Українки Женевського Ростислава Васильовича.

/Files/images/Binder1_Страница_2.jpg

Женевський Ростислав Васильович

Листопад 2000 року. Школа святкує свій 30-річний ювілей.

/Files/images/№ 2 30-річчя школи.JPG

Саме у цьому ювілейному році керівником навчального закладу стала молода, енергійна людина – Юлія Петрівна Женевська.
2001 рік. Здійснено реконструкцію шкільного фойє; за згодою Дубенської районної державної адміністрації в одному зі шкільних приміщень відкрито фельдшерсько-акушерський пункт, це позитивно вплинуло на проведення цілеспрямованої роботи медичного персоналу щодо збереження та зміцнення здоров’я учнів та працівників навчального закладу.
2002 рік. Об’єднано шкільну і сільську бібліотеки. Бібліотекарем призначено Антоніну Анатоліївну Кардаш (до 2000 року обов’язки бібліотекаря виконували педагогічні працівники).
2004 рік. Зустріч випускників 1974 року.
Жовтень 2005 року. Школу очолила Людмила Георгіївна Вальчук.
2006-2007 навчальний рік. За сприяння відділу освіти Дубенської РДА замінено вхідні двері, придбано нове обладнання на харчоблок, забезпечено навчальний заклад 5-ма комп’ютерами та лазерним принтером; за спонсорські кошти батьків облаштовано комп’ютерний клас; за підтримки голови СВК ім.Лесі Українки Женевського Р.В. замінено 90 метрів водопроводу.
З 2006 по 2015 рік у школі проводився конкурс «Кращий квітник» (між учнями 5-8 класів), за підсумками якого клас-переможець отримував приз – солодощі.
2007 рік. У коридорі першого поверху створено «алею мрій», де розміщено віночки зі стрічками-мріями випускників про майбутню професію (вона щороку поповнюється).

/Files/images/№ 5 Алея мрій.jpg

З вересня 2007 року з метою згуртування класних колективів введено в дію Положення про щорічний шкільний конкурс «Кращий клас школи».
2008 рік. Повністю перекрито дах школи за кошти, виділені відділом освіти Дубенської РДА.
З 1 вересня 2008 року у навчальний план школи, починаючи з 2 класу, введено вивчення англійської мови як основної (другою іноземною мовою є німецька); з метою стимулювання учнів, які сумлінно навчаються, систематично відвідують школу, беруть активну участь у громадському житті школи, у загальношкільних, районних, обласних, всеукраїнських заходах (олімпіадах, конкурсах, оглядах тощо), введено в дію Положення про щорічний конкурс «Кращий учень (учениця) школи», результати якого щороку оголошуються на святі останнього дзвоника.
2009 рік. За коштизі спецрахунку школи, виручені від реалізації зерна з пришкільної ділянки, та за кошти батьків проведено ремонт коридорів другого поверху: побілка і фарбування в кольорі, оздоблення композиціями зі штучних квітів.
Листопад 2009 року. За сприяння Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, відділу освіти Дубенської РДА, Плосківської сільської ради (голова Женевський С.Ю.), СВК ім. Лесі Українки (голова Женевський Р.В.) на базі навчального закладу відкрито дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей у ньому (з 9.00 до 12.00 год.).
Восени 2010 року школа приймала гостей і святкувала своє 40-річчя.

/Files/images/№ 6 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 7 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 8 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 9 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 10 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 11 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 12 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 13 40-річчя.JPG

/Files/images/№ 14 40-річчя.JPG

2010 рік. За підтримки голови СВК ім. Лесі Українки Женевського Р.В., батьків учнів та випускників школи Петра Накидалюка та Юрія Козіка здійснено зовнішню побілку школи та пофарбовано вікна ззовні; за сприяння голови Плосківської сільської ради Женевського С.Ю. демонтовано приміщення старої котельні, яка становила загрозу життю і здоров’ю учнів.
2011 рік. За фінансової підтримки відділу освіти Дубенської РДА, дієвої підтримки батьків під керівництвом Данелюка В.Є. відновлено роботу спортивного залу (капітальний ремонт, облаштування системи опалення), відновлено роботу внутрішніх туалеів (будматеріали – за кошти відділу освіти Дубенської РДА, ремонтні та облицювальні роботи – за кошти СВК ім. Лесі Українки (голова Женевський Р.В.)
2012 рік. На базі школи відбувся семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів Дубенського району.

/Files/images/№ 15 Семінар.jpg

/Files/images/№ 16 семінар.jpg

/Files/images/№ 17 семінар.jpg

До 2014 року учні школи працювали на пришкільних ділянках, вирощували овочі для їдальні, за рахунок чого харчування було здешевлене. (У 2016 році радою навчального закладу прийнято рішення про засадження пришкільної земельної ділянки садовими деревами, зокрема горіхами).
З 2014 року трудовим колективом школи надається адресна допомога учасникам АТО (антитерористичної операції) на сході України.
2014 рік. Шкільну бібліотеку від’єднано від сільської. На посаді бібліотекаря залишено Кардаш А.А.
2015 рік. За кошти СВК ім. Лесі Українки (голова Женевський Р.В.) приватизовано шкільну землю; за сприянняколективу школи, працівників фельдшерсько-акушерського пункту та автономної телефонної станції с. Плоска на фасаді навчального закладу встановлено меморіальну дошку випускнику школи 2005 року Петру Івановичу Накидалюку, який загинув під час виконання бойового завдання біля с. Широкине Волноваського району Донецької області за незалежність і територіальну цілісність України.
2016 рік. За фінансової підтримкиСВК ім. Лесі Українки (голова Женевський Р.В.) навчальний заклад підключено до локальної мережі ЛАГІДКОМ і WI-FI.
Упродовж 2015-2016 років школа отримувала дієву та фінансову допомогу від Плосківської сільської ради в особі новопризначеного голови Бориса Олеговича Кочубея. Це і винагорода для вчителя-переможця районного етапу конкурсу «Вчитель року – 2016» (ІІ місце) Юхимчук-Шевчик Світлани Степанівни, і організація впорядкування території шкільного подвір’я (місце старої котельні), і придбання лазерного принтера, і вшанування обдарованих дітей школи на районному святі «Земля, де сходить юних дарувань зоря» тощо.
1 вересня 2016 року. За сприяння Дубенської районної державної адміністрації (голова Парфенюк Ю.В.), Дубенської районної ради (голова Козак О.В.), відділу освіти Дубенської РДА (начальник Вознюк Г.Ф.), Плосківської сільської ради (голова Кочубей Б.О.), СВК ім. Лесі Українки (голова Женевський Р.В.), за дієвої підтримки батьків на базі навчального закладу розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад з цілоденним перебуванням дітей у ньому. Керує ДНЗ Тетяна Олексіївна Літвінчук, заклад відвідують 22 дитини.

/Files/images/19 ДНЗ.jpg

2016 рік. У вестибюлінавчального закладу створено куточок пам’яті «Герої не вмирають», присвячений героям-землякам Петру Івановичу Накидалюку та Петру Петровичу Полицяку, які загинули в зоні АТО під час виконання бойового завдання, та героям Небесної Сотні.
У 2016-2017 навчальному році трудовий колектив Плосківської загальноосвітній школі І-ІІ ступенів налічує 29 осіб: 18 педагогів, 1 бібліотекар та 10 працівників технічного та обслуговуючого персоналу ( з них 4 – сезонні).
У школі діють 3 гуртки: спортивний «Баскетбол», лінгвістичний «Живе слово», еколого-натуралістичний «Юний еколог».
Учні школи беруть активну участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах як районного, так і обласного, всеукраїнського рівнів, де показують високі результати.
До управління школою залучається педагогічна рада, батьківська громадськість, рада навчального закладу, учнівське самоврядування.
Значну підтримку сьогодні школа отримує від батьків учнів. Вони надають допомогу (як фінансову, так і фізичну) у проведенні ремонтних робіт, у вирішенні поточних господарських проблем навчального закладу та проблем навчально-виховного процесу в цілому.
2000-2016 роки. Для учнів школи організовувались екскурсійні поїздки до Рівного, Львова, Зарваниці, Почаєва, Острога, Кременця, Берестечка, Луцька.
Упродовж 2006-2014 років (період визначення рейтингу шкіл) Плосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів за підсумками навчально-виховної роботи посідала належні позиції серед 21-го навчального закладу району (2006 рік – 14 місце, 2007 рік – 6 місце, 2008 рік – 6 місце, 2009 рік – 9 місце, 2010 рік – 11 місце, 2011 рік – 9 місце, 2012 рік – 8 місце, 2013 рік – 8 місце, 2014 рік – 1 місце).
Педагогічний колектив школи постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, має багато творчих задумів і з надією дивиться у майбутнє.

/Files/images/№ 20 Останній дзвінок, 2016 рік.jpg

Останній дзвінок, 2016 рік


ІV. КЕРІВНИЦТВО ШКОЛОЮ

ШЕВЧУК ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ, 1970-1977

ПАСІЧНИК МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ, 1977-1984

ЖЕНЕВСЬКИЙ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ, 1984-2000

ЖЕНЕВСЬКА ЮЛІЯ ПЕТРІВНА , 2000-2005

ВАЛЬЧУК ЛЮДМИЛА ГЕОРГІЇВНА, з 2005 року


V. ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (з 1970 року)

1.

Шевчук Дмитро Степанович

Історія

1970-1989

2.

Петросюк Любов Трохимівна

Німецька мова

1970-1984

3.

Павлунь Павло Степанович

Російська мова і література, співи

1970-2000

4.

Порадюк Алла Вікторівна

Географія,

російська мова

1970-1984

5.

Кущ Віра Максимівна

Математика, фізика

1970-2017

6.

Павлунь Раїса Максимівна

Українська мова, вихователь групи продовженого дня, початкові класи

1970-2000

7.

Ткач Надія Денисівна

Математика

1970-1977

8.

Остапчук Ольга Степанівна

Російська мова, зарубіжна література, малювання, природознавство, трудове навчання

1970-1998

9.

Огризко Лідія Іванівна

Хімія, біологія,

с/г праця

1970-1996

10.

Трубка Петро Васильович

Фізкультура, технічна праця

1970-2003

11.

Гаврилюк Надія Костянтинівна

Початкові класи

1970-1985

13.

Мирончук Надія Федорівна

Початкові класи

1970-1996

14.

Шевчук Галина Пилипівна

Українська мова і література

1970-1986

16.

Кірдан Наталія Федорівна

Завуч; математика

1970-1971

17.

Мельничук Емілія Степанівна

Вихователь групи ПД; старша піонервожата; українська мова і література

1976-1999

18.

Грицюк Ольга Іванівна

Математика

1977-2002

19.

Вітюк Лідія Іванівна

Старша піонервожата; заступник директора з НВР; німецька мова, історія

1977- 2021

20.

Пасічник Мирослав Михайлович

Російська мова і література, географія

1077-1984

21.

Женевська Ольга Олександрівна (1)

Вихователь групи ПД; математика, початкові класи

З 1978 року

22.

Женевський Микола Васильович

Фізика

1984-2003

23.

Гаврилюк Жанна Степанівна

Старша піонервожата; бібліотекар; вихователь групи ПД; початкові класи

З 1986 року

24.

Мурза Ольга Олександрівна

Вихователь групи ПД; педагог-організатор; співи, українська мова і література

З 1990 року

25.

Женевська Юлія Петрівна

Бібліотекар; співи, образотворче мистецтво, біологія; початкові класи

З 1993 року

26.

Грогуль Лариса Миколаївна

Бібліотекар; образотворче мистецтво, початкові класи; заступник директора

1994-2000

27.

Найдюк Людмила Павлівна

Російська мова, зарубіжна література; початкові класи

З 1996 року

28.

Глівка Тетяна Іванівна

Біологія

1996-1998

29.

Хомедюк Тетяна Іванівна

Педагог-організатор; образотворче мистецтво, художня культура

З 1999 року

30.

Оліферчук Віра Андріївна

Історія, географія, правознавство

З 1999 року

31.

Вальчук Людмила Георгіївна

Бібліотекар; українська мова і

література, музичне мистецтво, народознавство

З 1999 року

32.

Найдюк Василь Леонідович

Фізкультура, трудове навчання

З 2000 року

33.

Панасюк Галина Василівна

Зарубіжна література, основи здоров’я

З 2000 року

34.

Семанік Тетяна Володимирівна

Хімія, біологія, природознавство

2000- 2016

35.

Осипчук В’ячеслав Євгенович

Музичне мистецтво

2000-2002

36.

Королович Тетяна Василівна

Заступник директора; математика, фізика

З 2002 року

37.

Вітюк Людмила Ігорівна

Біологія, хімія, природознавство, трудове навчання

З 2005 року

38.

Ващук Алла Павлівна

Музичне мистецтво

2005-2013

39.

Женевський Сергій Юрійович

Інформатика

2007 рік

40.

Мартяк Олена Леонідівна

Інформатика, математика

З 2007 року

41.

Юхимчук-Шевчик Світлана Степанівна

Англійська мова

З 2007 року

42.

Літвінчук Тетяна Василівна

Керівник хореографічного гуртка

2008-2009

43.

Мельничук Сергій Юрійович

Християнська етика

2010-2013

44.

Борецька Інна Леонідівна

Індивідуальне навчання

(початкові класи)

2013-2016

45.

Олінійчук Іванна Юріївна

Керівник еколого-натуралістичного гуртка

2015- 2019

46.

Сичик Ірина Миколаївна

Німецька мова

З 2015 року

47.

Нестерук Іванна Дмитрівна

Практичний психолог

З 2016 року

48.

Смалюх Іванна Валентинівна

Інформатика

З 2016 року



49. Женевська Ольга Олександрівна (2) - учитель початкових класів, асистент учителя (інклюзія) - з 2017 року
50. Сокаль Олена Леонідівна - асистент учителя (інклюзія) -- 2019 - 2020 рр.

VІ. Динаміка руху учнівського контингенту ( 1970-2022 рр.)

№ з/п

Навчальний рік

Кількість учнів

№ з/п

Навчальний рік

Кількість учнів

1.

1970-1971

197

24.

1993-1994

104

2.

1971-1972

206

25.

1994-1995

104

3.

1972-1973

189

26.

1995-1996

98

4.

1973-1974

183

27.

1996-1997

102

5.

1974-1975

158

28.

1997-1998

102

6.

1975-1976

141

29.

1998-1999

100

7.

1976-1977

141

30.

1999-2000

94

8.

1977-1978

136

31.

2000-2001

81

9.

1978-1979

145

32.

2001-2002

82

10.

1979-1980

140

33.

2002-2003

84

11.

1980-1981

109

34.

2003-2004

90

12.

1981-1982

106

35.

2004-2005

87

13.

1982-1983

100

36.

2005-2006

84

14.

1983-1984

96

37.

2006-2007

76

15.

1984-1985

114

38.

2007-2008

72

16.

1985-1986

102

39.

2008-2009

71

17.

1986-1987

100

40.

2009-2010

72

18.

1987-1988

93

41.

2010-2011

70

19.

1988-1989

100

42.

2011-2012

68

20.

1989-1990

91

43.

2012-2013

63

21.

1990-1991

93

44.

2013-2014

62

22.

1991-1992

96

45.

2014-2015

69

23.

1992-1993

93

46.

2015-2016

76

47.

2016-2017

80

48. 2017-2018 82
49. 2018-2019 80
50. 2019-2020 81
51. 2020 - 2021 79
52. 2021-2022 81
53. 2022-2023 81

VІІ. КРАЩІ У НАВЧАННІ

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові випускника

Рік

1.

Мандрицька Тамара Миколаївна

1971

2.

Смоляр Любов Павлівна

1972

3.

Мельничук Світлана Михайлівна

1972

4.

Степанов Володимир Васильович

1972

5.

Мельничук Лідія Федорівна

1973

6.

Ткач Лариса Олександрівна

1973

7.

Павлунь Раїса Василівна

1981

8.

Гумеля Іван Григорович

1981

9.

Федорчук Анатолій Миколайович

1982

10.

Ковальчук Людмила Василівна

1983

11.

Павлунь Людмила Миколаївна

1984

12.

Павлунь Людмила Павлівна

1985

13.

Ковальчук Оксана Василівна

1985

14.

Гаврилюк Галина Володимирівна

1985

15.

Федорчук Тетяна Олександрівна

1985

16.

Тимощук Лариса Миколаївна

1987

17.

Женевська Лариса Миколаївна

1987

18.

Смертюк Руслан Іванович

1988

19.

Ільчук Василь Іванович

1989

20.

Ковальчук Ліна Олександрівна

1990

21.

Сокаль Оксана Анатоліївна

1991

22.

Смертюк Людмила Іванівна

1991

23.

Стрільчук Тетяна Василівна

1992

24.

Волоскова Ольга Василівна

1992

25.

Волосков Юрій Васильович

1992

26.

Волосков Микола Васильович

1993

27.

Гаврилюк Мирослава Миколаївна

1993

28.

Грицюк Руслана Олександрівна

1993

29.

Тимощук Олександр Миколайович

1993

30.

Стрільчук Іванна Василівна

1996

31.

Мельничук Сергій Юрійович

1996

32.

Кузьма Тетяна Миколаївна

1996

33.

Зеленюх Олена Миколаївна

1996

34.

Мурза Ніна Вікторівна

1997

35.

Павлова Світлана Володимирівна

1997

36.

Фідзіна Вікторія Володимирівна

1997

37.

Кардаш Галина Миколаївна

1998

38.

Олійник Людмила Ігорівна

1998

39.

Рожко Тетяна Олександрівна

1998

40.

Олесницький Петро Васильович

2001

41.

Лавренчук Світлана Степанівна

2003

42.

Міщук Олександр Володимирович

2003

43.

Літвінчук Анатолій Миколайович

2004

44.

Максимюк Ніна Степанівна

2004

45.

Максімов Віктор Васильович

2004

46.

Павлунь Ірина Миколаївна

2005

47.

Гаврилюк Дмитро Іванович

2006

48.

Гнатів Сергій Вікторович

2006

49.

Здолбіцький Андрій Миколайович

2006

50.

Найдюк Ілона Валеріївна

2007

51.

Гаврилюк Ірина Миколаївна

2008

52.

Кононюк Іванна Валентинівна

2008

53.

Максимюк Василь Степанович

2008

54.

Федорчук Наталія Миколаївна

2008

55.

Найдюк Андрій Васильович

2011

56.

Федорчук Тетяна Василівна

2011

57.

Онищук Тетяна Миколаївна

2012

58.

Гаврилюк Іванна Василівна

2014

59.

Пилипюк Наталія Олександрівна

2014

60.

Борецька Зоряна Вікторівна

2015

61.

Борецька Мар’яна Вікторівна

2015

62.

Вітюк Яна В’ячеславівна

2015

63.

Мельничук Юлія Сергіївна

2016

64. ПЕТРОНЮК Вікторія Ростиславівна 2018
65. ВІТЮК Аліна Сергіївна 2019
66. СТРІЛЬЧУК Катерина Володимирівна 2019
67. ХОМЕДЮК Христина Петрівна 2020
68. МАРТЯК Іванна Олегівна 2021
69. ОЛІЙНИК Наталія Миколаївна 2021
70. РАДЧУК Вероніка Миколаївна 2022

VІІІ. ЧЕРЕЗ РОКИ

/Files/images/1970-1971 н. р. 2.JPG

/Files/images/1970-1971 н. р..jpg

1970-1971 н.р.


/Files/images/7 клас, 1974-1975 н. р..jpg


/Files/images/Випускники, 1976 рік.jpg

/Files/images/1-3 класи, 1977-1978.jpg

1977-1978 н.р. (1-3 класи)


/Files/images/5 клас, 1977-1978 н. р..jpg

1977-1978 н.р. (5 клас)


/Files/images/6 клас, 1977-1978 н.р..jpg

1977-1978 н.р. (6 клас)


/Files/images/4 клас 1978 рік.JPG


/Files/images/7 клас, 1977-1978 н. р..jpg

1977-1978 н.р. (7 клас)


/Files/images/1980-1981 н. р. 1.jpg

/Files/images/1980-1981 н. р. 2.jpg

/Files/images/1980-1981 н. р. 3.jpg

/Files/images/1980-1981 н.р..jpg


/Files/images/1985 рік 2.JPG

/Files/images/1985 рік.jpg

1985 рік


/Files/images/1985-1986 н. р. 2.jpg

/Files/images/1985-1986 н. р..jpg

/Files/images/1986-1987 н. р..jpg

1986-1987 н.р.



/Files/images/5 клас, травень 1989 року.jpgТравень, 1989 р. (5 клас)

/Files/images/Травень, 1989 рік.jpg

Травень, 1989 рік


/Files/images/25 травня 1989 року.jpg


/Files/images/1989-1990 н. р..JPG

/Files/images/Травень 1990 року.jpg

Травень, 1990 рік


/Files/images/Випускники, 1990 рік.JPG

Випускники 1990 року


/Files/images/5 клас, вересень 1990 року.JPG

Вересень, 1990 року (5 клас)


/Files/images/1990-1991 н. р..jpg

1990-1991 н.р.


/Files/images/7 клас, 01.09.1990 року.jpg

1 вересня 1990 року


/Files/images/1994 рік.jpg

1994 рік


/Files/images/1994 рік 2.jpg

1994 рік


/Files/images/1995 рік.jpg

1995 рік


/Files/images/1 клас, травень 1995 року.jpg

Травень, 1995 рік (1 клас)


/Files/images/25 травня 1996 року.jpg

25 травня 1996 року


/Files/images/25 травня 1996 року 2.jpg

25 травня 1996 року


/Files/images/2 клас, травень 1996 року.jpg

Травень 1996 року (2 клас)


/Files/images/1 вересня 1996 року.JPG

1 вересня 1996 року


/Files/images/4 клас, 1996-1997 н.р..jpg

1996-1997 н. р. (4 клас)


/Files/images/5 клас, 1997-1998 н. р..jpg

1997-1998 н. р. (5 клас)


/Files/images/Травень, 1997 рік.jpg

Травень, 1997 рік


/Files/images/Випускники, 1998 рік.jpg

Випускники 1998 року


/Files/images/Випускники, 1999 рік.jpg

Випускники 1999 року


/Files/images/1 вересня 1999 року.JPG

1 вересня 1999 року


/Files/images/Випускники, 2000 рік.jpg

Випускники 2000 року



/Files/images/25 травня 2001 року.jpg25 травня 2001 року


/Files/images/Випускники, 2003 рік.JPG

Випускники 2003 року


/Files/images/Випускники, 2004 рік.jpg

Випускники 2004 року


/Files/images/Першовересень 2004 року.jpg

Першовересень 2004 року


/Files/images/2004-2005 н. р..jpg

2004-2005 н. р.


/Files/images/Випускники, 2005 рік.jpg

Випускники 2005 року



/Files/images/Випускники, 2006 рік.jpgВипускники 2006 року


/Files/images/Випускники, 2007 рік.jpg

Випускники 2007 року


/Files/images/9 клас, 2007-2008 н. р..jpg

Випускники 2008 року


/Files/images/49 2010.jpg

Випускники 2010 року


/Files/images/50 2011.jpg

Випускники 2011 року


/Files/images/17 червня 2011 року.jpg

17 червня 2011 року


/Files/images/2 клас, 2012 р.jpg

2 клас, 2012 рік


/Files/images/6 клас, 2011-2012 н.р..jpg

6 клас, 2011-2012 н. р.


/Files/images/7 клас. 2011-2012 н.р..jpg

7 клас, 2011-2012 н.р.


/Files/images/Урок математики, 2012 рік.jpg

Урок математики, 2012 рік


/Files/images/21.06.2012 року 2 клас.jpg

21.06.2012 року (2 клас)



/Files/images/Випускники, 2012 рік.jpgВипускники 2012 року


/Files/images/Випускники, 2013 рік.jpg

Випускники 2013 року


/Files/images/Шевченківські дні в школі, 2013-2014 н. р..jpg

Шевченківські дні в школі, 2013-2014 н.р.


/Files/images/Засідання педагогічної ради, 2014 рік.jpg

Засідання педагогічної ради, 2014 рік


/Files/images/Звіт керівника 2014.jpg

Звіт керівника, 2014 рік


/Files/images/Толока на козацькому редуті, 2014 рік.jpg

Толока на козацькому редуті, 2014 рік



/Files/images/Випускники, 2014 рік.jpg

Випускники 2014 року

/Files/images/Червень 2014 року.jpg

Червень, 2014 року


/Files/images/03.png

Випускники 2015 року


Продовження буде...

Кiлькiсть переглядiв: 754

Коментарi